Hooldusvoodi PB 337, puldiga

Tootekood: El-PB 337
ISO code: 18.12.10

960.00

Saadaval järeltellimisel

Kogus:
- +

Sotsiaalkindlustusameti soodustus

Meie poest saab osta ka kasutades sotsiaalkindlustusameti soodustust. Soodustuse saamiseks lisage soovitud tooted ostukorvi ja seejärel suunduge kassasse. Valige makseviisina “Sotsiaalkindlustusameti soodustusega tellimus”. Tellimuse vaatab üle meie e-poe haldur ning lisab tellimusele Teile ettenähtud soodustuse. Teile saadetakse link tellimuse eest maksmiseks.

Kirjeldus:

ELBUR PB 337 mudel on spetsiaalne hooldusvoodi, mida erinevalt klassikalistest vooditest saab langetada väga madalale. Voodi struktuur võimaldab voodi ülemise ääre langetada umbes 23 cm kõrgusele, mis suurendab patsiendi ohutust ka langetatud külgede korral. Kõrgust muudetakse elektrimootorite abil, kasutades turvalist ja hõlpsasti
kasutatavat pulti. Selle mudeli muud omadused ja funktsioonid vastavad rehabilitatsioonivoodi standardvariandile.

Selle voodi PB337  on transportimise ja kokkupaneku lihtsus.  Selle voodi mudeli kõige hinnatum eelis on voodi langetamise  võimalus umbes 23 cm kõrgusele. See lahendus võimaldab voodit hõlpsalt ja ohutult kasutada ka madalatel patsientidel või pärast ortopeedilisi operatsioone või protseduure, kus alajäsemete liigeste liikumisulatus on tugevalt piiratud. Maksimaalne kõrgus on umbes 63 cm, mis on mõeldud pikkadele patsientidele.

 

Voodi tehnilised andmed:

Ohutu töökoormus 175 kg
Kasutaja maksimaalne kaal 135 kg
Kogumass 104,8 kg
Sisemõõt 90 cm x 200 cm
Välismõõtude pikkus x laius 215 cm x 102 cm
Seljatoe  pikkus 80 cm
Seljatoe reguleerimine 0 ÷ 70 °
Jalgade  reguleerimine 0-20 °
Kõrguse muutmine elektrimootorite abil 22 – 63 cm