Invaroller Centuro Mini

Tootekood: 8160000000
ISO code: 12.23.03

1790.00

Saadaval järeltellimisel

Kogus:
- +

Sotsiaalkindlustusameti soodustus

Meie poest saab osta ka kasutades sotsiaalkindlustusameti soodustust. Soodustuse saamiseks lisage soovitud tooted ostukorvi ja seejärel suunduge kassasse. Valige makseviisina “Sotsiaalkindlustusameti soodustusega tellimus”. Tellimuse vaatab üle meie e-poe haldur ning lisab tellimusele Teile ettenähtud soodustuse. Teile saadetakse link tellimuse eest maksmiseks.

Centuro Mini

Elektriline invaroller CENTURO MINI Mille kogupikkus 1050 mm, selle keeramis ala on ainult 1500 mm. 6 km / h see roller on kasutamiseks siseruumides kui ka õues kõnniteedel ilma suuremaid takistusi ületadesSee invaroller on usaldusväärne abimees supermarketis või perega jalutamas . Tänu kompaktsetele mõõtmetele sobib CENTURO MINI väga hästi transportimiseks ja on seetõttu ideaalne reisikaaslane

Mugavus kõige väiksemates ruumides 

Mugavus on CENTURO MINI jaoks väga oluline. Mugavalt polsterdatud, reguleeritava kõrgusega, lihtne  siseneda ja väljuda. Mittelibe alusplaat pakub turvalist tuge jalgadele. Kõiki juhtimiselemente saab juhtida LED-ekraaniga ergonoomilise kujuga juhtraua kaudu . Võtta vastav  kehahoiak, reguleerida sobiv roolisamba kalle. Võite kasutada USB-porti nutitelefoni või muude mobiilseadmete laadimiseks. Ostude jaoks on roolisamba esiküljel mahukas ostukorv.  

Disain 

Rolleri CENTURO MINI avaldab muljet moodsa välimusega antratsiidist koos valgete toonidega. Väike invaroller inspireerib kliente, kes on hingelt noored , sest toote disain on muljetavaldav ja tekitab soovi minna ostureisile või sõitma linnas.  

Alati liikvel 

8-tolliste PU rehvidega varustatud CENTURO MINI on torkekindel. Rolleri on kokkupandav  ja sobib peaaegu iga pagasiruumi. Selle kompaktne transpordisuurus muudab selle eriti atraktiivseks neile, kes armastavad reisimist . Centuro MINI  säästab  ruumi ka kodus.   

Täielikult laetuna on selle elektrisõiduki tööulatus kuni 15 km.

TEHNILISED KIRJELDUSED

CENTURO MINI
Istme laius 445 mm
Istme sügavus 406 mm
Istme kõrgus 540 – 590 mm
Seljatoe kõrgus 340 mm
Kiirus 6 km / h
Kaugus ca 15 km
Ronimisvõime 12 ° | 21%
Takistuse kõrgus 50 mm
Kliirens 55 mm
Pöördeala 1500 mm
Rehvid 8 tolli (PU)
Laius 565 mm
Pikkus 1050 mm
Kõrgus 900 mm
Kaal umbes 54 kg
Kandevõime 136 kg
Patareid 2 x 12 V | 12 Ah
Mootor 6 km / h, 260 W, max 4200 p / min
Kuva LED
Valgustus Jalgratta esituled
Raami värv Valge | antratsiit
Hind (€) 1790,00 eurot (6 km / h)