Invaroller Centuro S2 (6 km/h)

Tootekood: Centuro S2-6
ISO code: 12.23.03

2428.00

Saadaval järeltellimisel

Kogus:
- +

Sotsiaalkindlustusameti soodustus

Meie poest saab osta ka kasutades sotsiaalkindlustusameti soodustust. Soodustuse saamiseks lisage soovitud tooted ostukorvi ja seejärel suunduge kassasse. Valige makseviisina “Sotsiaalkindlustusameti soodustusega tellimus”. Tellimuse vaatab üle meie e-poe haldur ning lisab tellimusele Teile ettenähtud soodustuse. Teile saadetakse link tellimuse eest maksmiseks.

Centuro S2 (6 km/h)

CENTURO S2 invaroller suurendab teie liikuvust ja säilitab teie iseseisvuse. See sobib kasutamiseks nii siseruumides kui ka pikemateks väljasõitudeks – olgu see siis linnaliikluses või ekskursioonidel maale. CENTURO S2 ületab isegi suuremaid takistusi, näiteks äärekivid või ebaühtlane maastik.

Kiirusega 6 km / h on selle jõulise elektrisõiduki tööulatus 35 km.

Funktsionaalsus vastab kaasaegsele disainile

Oma arvukate funktsioonidega tagab CENTURO S2 sõidurõõmu ja ohutuse. See näeb välja väga hea oma kaasaegse disaini ja peene värvigamma antratsiidi ja valge värviga.

On selge LED-ekraan, kust saate rollerit juhtida. Ergonoomilise kujuga juhtraud seisab mugavalt käes. Samal ajal kui täidate kõiki funktsioone käsitsi, seisavad jalad motorolleri libisemiskindlal aluspinnal ohutult ja lõdvestunult. Ostud saate mugavalt roolisamba korvi paigutada. Mobiilseadmeid saate laadida USB-portist.

Mugavuse tagavad arvukad kohandamisvõimalused

Mugav isteasend on  pikkade vahemaade jaoks hädavajalik. CENTURO S2 pakub paljusid kohandamisvõimalusi ja tagab seeläbi maksimaalse sõidumugavuse.

Mugav, reguleeritava kõrgusega ja pööratava  istmega, pea toe ja reguleeritava seljatoega ning reguleeritav roolisammas tagavad optimaalse istumis mugavuse. Leidke enda jaoks kõige mugavam istumisasend vastavalt teie individuaalsele kehahoiakule ja suurusele. Samuti on käetoed reguleeritava kõrgusega ja neid saab hõlpsalt sisse- ja väljapääsemiseks pöörata.

Liikluses turvaline

CENTURO S2 vastab kõigile vajalikele nõuetele, et sellega liikluses ohutult liikuda. Varustatud tahavaatepeegliga, 10-tolliste õhkrehvide ja St.VZO-le vastava valgustusega, viib Teid ohutult sihtkohta. Seisupidur hoiab ära nõlvadel veeremise ja kindlustab sõidukile minnes.

CENTURO S2 vastab kõigile ohutusnõuetele.

TEHNILISED KIRJELDUSED

CENTURO S2
Istme laius 457 mm
Istme sügavus 457 mm
Istme kõrgus 628 – 678 mm
Seljatoe kõrgus 665 mm
kiirus 6 km / h
Vahemaa ca 35 km
Kallak 12 ° | 21%
Takistuse kõrgus 50 mm
Kliirens 80 mm
Pöördeala 1950 mm
Rehvid 10 ″ (õhkrehvid)
Laius 635 mm
Pikkus 1190 mm
Kõrgus 1360 mm
Kaal umbes 109,5 kg
Kandevõime 160 kg
Patareid 2 x 12 V | 55 Ah
Mootor 6 km / h, 300 W, max 3350 p / min
Kuva LED
valgustus StVZO
Raami värv Valge | antratsiit
HMV nr. 18.51.05.1044
Hind 2428,00 eurot (6 km / h)