Invaroller Centuro S7 (15 km/h)

Tootekood: Centuro S-7
ISO code: 12.23.03

3941.00

Saadaval järeltellimisel

Kogus:
- +

Sotsiaalkindlustusameti soodustus

Meie poest saab osta ka kasutades sotsiaalkindlustusameti soodustust. Soodustuse saamiseks lisage soovitud tooted ostukorvi ja seejärel suunduge kassasse. Valige makseviisina “Sotsiaalkindlustusameti soodustusega tellimus”. Tellimuse vaatab üle meie e-poe haldur ning lisab tellimusele Teile ettenähtud soodustuse. Teile saadetakse link tellimuse eest maksmiseks.

Centuro S7 (15 km/h)

Võimas invaroller

Kiirusega 15 km / h on CENTURO S7  perekonna kiireim ja võimsaim elektrisõiduk. Tänu suurele akumahule ja 13-tollistele õhkrehvidele on selle tööulatus umbes 45 km – ja seda maksimaalse mugavusega. Suur hulk seadeid võimaldab istet ja roolisamba individuaalselt reguleerida.

Lisaks sellele on see elektrisõiduk varustatud arvukate turvaelementidega, nagu löögikaitse sõiduki ümbruses ja kiiruse vähendamine kurvides. CENTURO S7 on igas mõttes pädev tippklassi kaaslane. See sobib ühtviisi lühikeseks reisiks supermarketisse, jalutuskäiguks linnas või pikemateks ekskursioonideks lapselastega maal.

Keerukas disain

CENTURO S7 disain, millele on rõhutatud lihtne värvilahendus – valikuliselt antratsiidist või valgest – annab edasi modernsuse ja parema tunde. Funktsionaalsed elemendid, näiteks roolisambale paigaldatud ostukorv või porilauad, sobivad üldpildis harmooniliselt. Musta sünteetilise nahaga polsterdatud mugav iste näeb samal ajal kutsuv ja luksuslik välja.

Kõrge sõidumugavus

CENTURO S7 pakub kõike, mida vajate, et end rolleriga täiesti mugavalt tunda. Reguleeritavat roolisamba ja pööratavate käetugedega reguleeritavat istet saab ideaalselt kohandada vastavalt teie keha suurusele ja rühile. Roolisamba külge kinnitatud paneel kaitseb teid märjal teel.

Tänu 13-tollistele õhkrehvidele võimaldab ületada CENTURO S7 hõlpsalt kaldeid, nõlvu ja äärekive. Šassii esmaklassiline vedrustus tagab mugava sõidu igas olukorras. Ergonoomilise kujuga juhtraud asub kindlalt käes. Kvaliteetne LCD-ekraan annab juhtimiseks vajaliku ülevaate. Laadige lihtsalt oma mobiilseadmeid USB-pordis. Istmeraamis on ka integreeritud hoidik tarvikute jaoks.

Usaldusväärne sõiduohutus

Mugavus ja ohutus käivad käsikäes CENTURO S7-ga. Rolleril on arvukalt turvaelemente, nagu löögikaitse ees, taga ja külgedel, mehaaniline seisupidur, kaks tahavaatepeeglit ja StVZO-le vastav valgustussüsteem. Kiiruse vähendamine kurvides suurendab ohutust manööverdamise ajal.

TEHNILISED KIRJELDUSED

CENTURO S7
Istme laius 457 mm
Istme sügavus 457 mm
Istme kõrgus 663 – 715 mm
Seljatoe kõrgus 665 mm
Kiirus 15 km / h
Kaugus ca 45 km
Kaldenurk 12 ° | 21%
Takistuse kõrgus 100 mm
Kliirens 130 mm
Pöördeala 2300 mm
Rehvid 13 ″ (õhkrehvid)
Laius 650 mm
Pikkus 1440 mm
Kõrgus 1375 mm
Kaal umbes 147 kg
Kandevõime 160 kg
Patareid 2 x 12 V | 80 Ah
Mootor 15 km / h, 1100 W, max 4100 p / min
Kuva LCD
Valgustus StVZO 
Raami värv Valge | antratsiit
Hind € 3941,00 eurot