Uriinikott meestele “CareBag”, 20 tk.

Tootekood: CLE-7733993

14.08

Laost otsas

Sotsiaalkindlustusameti soodustus

Meie poest saab osta ka kasutades sotsiaalkindlustusameti soodustust. Soodustuse saamiseks lisage soovitud tooted ostukorvi ja seejärel suunduge kassasse. Valige makseviisina “Sotsiaalkindlustusameti soodustusega tellimus”. Tellimuse vaatab üle meie e-poe haldur ning lisab tellimusele Teile ettenähtud soodustuse. Teile saadetakse link tellimuse eest maksmiseks.

Uriinikott koos üliimava polstriga vähendab tunduvalt kokkupuute ja keskkonna saastumise riski. Ainulaadne polster muudab sekundite vältel uriini geeljaks. Aeglustab uurea lagunemis protsessi ja vähendades õhu oksüdatsiooni, vähendab geel oluliselt ebameeldivaid lõhnu ja vähendab kokkupuute riski. Kasutusvalmis kotid. Uriini imavus ligikaudu 450 ml. Transportimisel väheneb oluliselt pritsmete või väljavoolamise risk. Täielikul sulgemisel elimineerib kõik lõhnad. Lihtne kasutada ja diskreetsem kui traditsioonilised uriinikogumistooted.

Sobib kasutamiseks: hooldekodudes, patsiendi transpordil, uroloogias ja dialüüsias, eel- ja operatsioonijärgses osakonnas, taastusravikeskustes, palliatiivses ravis, esmaabis jm. Pakendis 20 kotti. Koti mõõtmed: 16 x 38 cm.